Walka POPEK - ERKO JUN 2018: kiedy i o której? DATA walki Popka

2018-08-28 8:26 rw
Walka POPEK - ERKO JUN 2018: kiedy i o której? DATA walki Popka
Autor: fot Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Popek - Erko Jun 2018 to hitowe starcie podczas KSW 45. Kiedy jest walka i o której godzinie?

Walka POPEK - ERKO JUN 2018: data walki na KSW 45 nie może wam umknąć! Kiedy jest walka Popek Erko Jun? Wszyscy fani z niecierpliwością będą czekać na to starcie. Włodarze KSW zrobili ogromną niespodziankę zestawiając ze sobą tych zawodników. Sprawili oni dużą niespodziankę podczas ostatnich gal tej federacji.

Popek - Erko Jun 2018: kiedy, data, termin

Choć nie jest to walka o pas, to wydaje się, że czeka nas jeden z najgorętszych pojedynków tego roku. Dla samozwańczego Króla Albanii będzie to ostatnie starcie w ramach podpisanego w 2016 roku kontraktu z federacją KSW. Dla belgijskiego wojownika natomiast, to drugi pojedynek w ramach freak fightu. Kiedy jest walka Popek - Erko Jun 2018? Data elektryzującego starcia do 6 października 2018. 

Walka POPEK - ERKO JUN 2018

Popek to zawodnik nieobliczalny, ale taki jest również Erko Jun. Skąd pomysł, by zestawić ze sobą tych zawodników? Popek Monster, czyli Paweł Mikołajuw, przegrał z Tomaszem Oświecińskim podczas KSW 41. Erko Jun natomiast wygrał z popularnym aktorem podczas KSW 44.

Popek gratulował zwycięstwa Erko Junowi, ale teraz sam będzie chciał wymierzyć sprawiedliwość. Być może wygrana z Erko Junem otworzy mu bramy do rewanżowego starcia z Tomaszem Oświecińskim. 

KSW 2018 - kiedy i gdzie wszystkie gale?