Godzina Łaski - kiedy jest i o której?

2018-12-04 15:03
Modlitwa
Autor: freeimages.com/Luiz Ferreira Modląca się dziewczyna

8 grudnia przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Montichiari-Fontanelle. Tylko tego dnia możecie dostąpił łaski. Wystarczy modlić się w specjalnych godzinach.

Tylko tego dnia możecie dostąpić prawdziwej łaski. Wystarczy modlić się w odpowiednich godzinach. 8 grudnia obchodzimy rocznice objawień Matki Bożej w Montichiari-Fontanelle. To również ważne wydarzenie kościele. Przypada wtedy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W kościołach na całym świecie odbywają się specjalne nabożeństwa. Godziny Łaski przypada między 12, a 13. Według objawień Pieriny Gilly, Maryja obiecała: ' ześlę wiele łask dla duszy i ciała'.

Godzina Łaski - jak się modlić?

Jeśli chcemy dziś oczyścić nasze życie, otrzymać łaskę i uwolnić się od grzechów, jest ku temu świetna okazja. Między godziną 12 i 13 należy rozpocząć modlitwę. W wielu kościołach odbywać się będą z tej okazji specjalne nabożeństwa. Jeśli nie możecie w nich uczestniczyć, wygospodarujcie chwilę w pracy lub szkole. Chcesz dostąpić łaski? Forma modlitwy jest dowolna. Stosowny będą między innymi: różaniec, Litania do Niepokalanego Poczęcia i Litania loretańska. Możecie też po prostu użyć własnych słów, splatając je ze znanymi modlitwami.