FAME MMA 4 - kiedy kolejna edycja gali?

2019-03-26 17:53 k.w.
Fame MMA 3
Autor: screen YouTube/FAME MMA

Fame MMA cieszy się coraz większą popularnością. Powodem sukcesu tego wydarzenia są niewątpliwie zawodnicy, którzy walczą w klatkach. Organizatorzy - Wojtek Gola i Maciej Boxdel Baron zapraszają do walk najpopularniejszych youtuberów, celebrytów oraz inne osoby tworzące w Internecie. Podczas trzeciej gali wystąpią między innymi Bonus BGC, Isamu, Deejaypallaside, Marta Linkiewicz czy też Esmeralda Godlewska. Kiedy odbędzie się czwarta edycja Fame MMA?

Fame MMA 4 - kiedy kolejna edycja popularnej gali? Od momentu ogłoszenia pierwszej edycji Fame MMA, wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego - w klatkach nie walczą zawodowi zawodnicy, tylko celebryci i youtuberzy. Czy organizatorzy planują kolejne odsłony show? Kiedy się odbędą? Sprawdźcie już teraz w poniższym artykule!

Przeczytaj także: KSW 2019 - KIEDY i GDZIE walki? [DATY, MIEJSCA]

Zobacz: Festiwale muzyczne 2019 - kiedy są? [DATY]

Fame MMA 4 - kiedy?

Mimo że przed nami dopiero trzecia edycja Fame MMA, to z informacji na stronie wydarzenia można wywnioskować, że powstaną kolejne. Na famemma.pl możemy przeczytać, że organizatorzy i jednocześnie właściciele federacji planują już czwartą galę. Niektórzy sugerują nawet, że Wojtek Gola ma już przygotowaną kartę walk na Fame MMA 4.

Gale Fame MMA odbywają się co kilka miesięcy, więc o ile nic się nie zmieni, czwarta odsłona wydarzenia powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku, w okolicach wakacji. Jak będzie rzeczywiście? Po oficjalnym ogłoszeniu daty, pojawi się ona w tym artykule.