Dzień Teściowej - kiedy jest? DATA, MEMY

2019-03-05 14:11 k.w.
Memy o teściowej
Autor: demotywatory.pl

Mimo że teściowe nie należą do grupy osób szczególnie lubianych, doczekały się swojego święta. Powstało ono jako wyraz szacunku i wdzięczności synowej i zięcia wobec teściowej, za jej pomoc w wychowaniu dzieci, za obecność, zainteresowanie i rozwiązywanie problemów. Oczywiście jak pokazuje rzeczywistość, teściowe często same tworzą te problemy. Z okazji zbliżającego się Dnia Teściowej zebraliśmy najlepsze memy z ich udziałem. Zapraszamy do galerii.

Dzień teściowej - to z pewnością nie jest ulubione święto synowych i zięciów. Można wręcz powiedzieć, że to ich znienawidzony dzień w roku. W Stanach Zjednoczonych Dzień Teściowej obchodzony jest od 2002 roku, w czwartą niedzielę października. Kiedy święto obchodzone jest przez polskie teściowe? Sprawdźcie już teraz! Przy okazji zerknijcie na galerię, w której zebraliśmy najlepsze memy z udziałem teściowych.

Przeczytaj także: Tłusty Czwartek - 2019, 2020, 2021, 2022. Kiedy wypada? 

Zobacz: Kiedy ocieplenie? Kiedy robi się ciepło?

Dzień Teściowej - kiedy jest?

Dzień Teściowej został ustanowiony w latach 80. XX wieku. W Polsce święto to jest obchodzone 5 marca. Zebraliśmy najlepsze memy dotyczące teściowych. Możecie je obejrzeć w poniższej galerii.