Kiedy jest Dzień Pozdrawiania Blondynek?

2018-08-20 16:32
Znane blondynki
Autor: wbf Barbara Kurdej-Szatan - aktorka, wokalistka i prezenterka telewizyjna, którą miliony Polaków poznały dzięki serii reklam znanej sieci telefonii komórkowej

Światowy Dzień Pozdrawiania Blondynek to jedno z ciekawszych świąt, które można znaleźć w kalendarzu świąt nietypowych. Kiedy jest? O co w nim chodzi? Sprawdź i zobacz galerię najbardziej znanych blondynek w polskim show-biznesie.

Światowy Dzień Pozdrawiania Blondynek - data tego nietypowego święta powinna być wyraźnie zaznaczona w kalendarzu każdego, kto zna choć jedną posiadaczkę tego pięknego koloru włosów. Pomimo tego, że kawały o blondynkach na pewno bywają zabawne, to być może przynajmniej tego dnia powinniśmy się powstrzymać od opowiadania ich w towarzystwie dziewczyn i kobiet z włosami koloru blond. Zamiast tego, pomyślmy może lepiej, jak sprawić tym paniom w dniu ich święta jakąś miłą niespodziankę. Z pewnością to docenią!

Kiedy jest Dzień Pozdrawiania Blondynek? 

Dzień Pozdrawiania Blondynek przypada na 26 lutego. Poniżej możecie obejrzeć galerię znanych i lubianych blondynek - tych śpiewających, tańczących i uśmiechających się do nas z ekranów kin i telewizorów.