Imieniny Michała - kiedy są? Wszystkie daty imienin Michała

2017-03-13 8:52
Michał Szpak
Autor: WBF Michał Szpak zdjęcie promocyjne

Imieniny Michała -  kiedy są? Wszystkie daty imienin Michała sprawdzisz poniżej. Już nie zapomnisz złożyć życzeń żadnemu Michałowi

Imieniny Michała: kiedy ma imieniny Michał? Kiedy składać życzenia imieninowe Michałom dowiesz się już teraz na KiedyJest. Mamy dla was pełną listę dat imienin, tak żebyście nie zapomnieli o imieninach Michała czy Misia na którym wam zależy. Czy to rodzina, znajomy czy ktoś bliski sercu – warto pamiętać o imieninach.

Kiedy są imieniny Michała?

Kiedy Michał ma imieniny? Najpopularniejsze imieniny Michała to  10 kwietnia, 4 maja, 23 maja i 29 września. Ale wasi znajomi Michałowie mogą też świętować  23 stycznia, 10 lutego, 2 marca, 14 marca, 6 kwietnia, 8 maja, 14 maja, 14 czerwca, 20 czerwca, 5 lipca, 25 sierpnia, 29 sierpnia, 1 września i 6 września. 

Zasada zwykle jest taka, że obchodzi się imieniny w pierwszym terminie po dniu urodzin, ale czasem solenizanci wybierają inaczej. Warto więc dowiedzieć się, czy na pewno wasz Michał obchodzi imieniny akurat wtedy kiedy myślicie. A jeżeli się pomylicie? Nie szkodzi – życzenia zawsze sprawiają radość, szczególnie nie niespodziewane!