Imieniny Agnieszki. Kiedy są? Życzenia dla Agnieszki na imieniny

2017-12-14 15:17
Bukiet
Autor: MAREK ZAJDLER / East News Bukiet kwiatów

Agnieszka - imię popularne na całym świecie, szczególnie w Polsce. Kiedy swoje święto obchodzą Panie, które je noszą? Koneicznie przeczytajcie, aby nie zapomnie o nich w tym dniu!

Imieniny Agnieszki obchodzimy kilka razy w roku. Święta Agnieszka to postać bardzo ciekawa w chrześcijańskiej kulturze. Jej miłość do Boga, wierność i odwaga czczone są po dziś dzień. Imieniny Agnieszki to jedne z najpopularniejszych w Polsce. Przypadają: 21 stycznia, 20 kwietnia, 28 stycznia, 18 lutego, 6 marca, 17 czerwca, 27 sierpnia, 18 listopada i 20 listopada. Pamiętajcie, aby zjawić się z kwiatami i czekoladkami u solenizantki. Przygotowaliśmy również kilka wierszyków, które możecie wykorzystać.

Życzenia dla Agnieszki - wierszyki

'Piekna Agnieszko, życze Ci radośnie,
Abyś kwitła nam w tej nadchodzącej wiośnie'

'Samych słodkości, radości i prezentów,
Dla każdej Agnieszki - tysiąc komplementów!'

'Najpiękniejsze jest to imie co je właśnie nosisz
Agnieszka ma piękną dusze, najpiękniejsze oczy'

'Samych sukcesów życze Ci Agniesiu!
Obyś wciąż się śmiała! Tańczyła, skakała!'

Agnieszka - jaka jest?

Agnieszki to osoby bardzo wesołe. Mogą wydawać się nieprzystępne lub nieprzyjemne, lecz to tylko pozory. W rzeczywistości bije w nich gorące serce. Posiadają świetną intuicję, którą często kierują się w zyciu. Są wierne zarówno ideałom jak i przyjaciołom. Potrafi postawić na swoim, być niezależna i odważna. Świetnie radzi sobie w zyciu zawodowym.